Jaunumi
Šobrīd topā “neiznīcināmo” tālruņu remonts. Televizorā saka un rāda, kā konkrētie sakaru rīki iztur nereālas mehāniskas un hidrauliskas slodzes. Mūsu pieredze rāda, ka šo ierīču remonta nepieciešamība, no minētajām āŗējo faktoru ietekmes, ir tīrā ikdiena. Iemesli tam dažādi, sākot no ražotāju/brendotāju nepamatotu dižošanos potenciālo pircēju un konkurentu priekšā, beidzot ar lietotāju nevērīgo attieksmi un ātro aizsardzības mehānismu iziešanu no ierindas, gan lietotāju paviršās attieksmes, gan nekvalitatīvu materiālu un nepārdomātu konstruktīvo risinājumu dēļ.
Apple atslēdz lētumu. Ar katru programmatūras jauninājumu sāk nedarboties pa lēto pirktie aksesuāri. Ir tāda lieta, sveicam ar izdevīgajiem pirkumiem! 🙂
Android vīrusi. Nu jau vairākus mēnešus android lietotāji sūdzas par “vīrusiem”. Ierīces uzkaras, bremzē, stājas procesi, izlec reklāmas. Kā noskaidrojām, tie nav vīrusi, kas zaglīgi iekļuvuši sistēmā caur internetu vai failu apmaiņas procesā, bet to ir uzstādījis pats lietotājs, kopā ar kādu aplikāciju. Neviens nesaka pēc kādu aplikāciju uzstādīšanas sākušās problēmas, iespējams, tās neparādās uzreiz, kaitīgajiem procesiem var arī būt inkubācijas periods, kurā ārēju pazīmju nav.
Darba laiki svētkos. Galvenajā lapā atjaunināta informācija par darba laikiem Ziemassvētku laikā un gadu mijā. Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu jauno gadu!!!
Arī citi operatori pievienojas. Zagšana ir arī nenorēķināšanās par uzticēto (valdījumā nodoto) preci. Tāpēc laikus nenomaksāts rēķins ir līzinga kompānijas aizsardzības mehānisms pret ļaunprātīgiem nemaksātājiem. Momentāli noteikt, kurš ir kurš, nevar, tiek piemērots sliktākā gadījuma scenārijs, jo ir pietiekami daudz negodīgu cilvēku, kas ļaunprātīgi izmanto piedāvātās iespējas.
BITE bloķē telefonus. Pieredze rāda, ka minētais operators ir atgriezies pie deviņdesmito gadu tradīcijām, proti, bloķēt telefona statusu tīklā par nenomaksātām tālruņa nomaksas saistībām, par nesamaksātiem rēķiniem. Vairāki mūsu klienti ir saskārušies ar problēmu, ka pēc rēķinu novēlotas nomaksas pieslēgums tiek atbloķēts, bet pats aparāts paliek melnajos sarakstos. Lieku reizi apmeklējot Bites apkalpošanas centru, problēmu iespējams risināt.
Uzmanību! Informācija visiem, kam problēmas ar tālruņa uzlādi. Telefoniem, kuriem ir lādēšanas problēmas, aicinam tos nodot remontā, kopā ar uzlādes ierīcēm.
Lumia Nokia smārtfonu sērija, jau pārgājusi no NOKIA UZ MICROSOFT brendu. Arī NOKIA mājas lapas domēns ir pāradresēts uz MICROSOFT, kā rezultātā produktu apraksts ir kļuvis vienots ar citiem Microsoft produktiem, kam raksturīgs nepilnīgs un haotisks produkta apraksts, informācijas trūkums.
Nokia Lumia arī ieviesta funkcija “Bērnu stūrītis”, kas paredz iespēju bērnam rotaļāties ar tālruni, izejot no kuras, visas funkcijas atjaunojas sākotnējās, bet der atcerēties, ka šī funkcija nepasargā tālruni no slapjuma, iebāžot mutē, iemetot šķidrumā vai apurinējot, kā arī pret triecieniem, sitot un metot zemē.
iPhone iOS 7 un iTunes komerciālie traucējumi
Kopš pēdējām sestajām iOS versijām pamanīta mērķtiecīga traucējumu radīšana, no izstrādātāju puses, neapdeitotajiem minētā brenda telefoniem. Proti, kamēr nav iznākusi jaunināmā versija, viss strādā labi, pēc apdeitu relīzēšanas, sākās plaša profila sakaru traucējumi, kas mitējas, uzstādot jaunāko versiju. Domājams, tā varētu būt cīņa pret uzlauztajiem 4. un 5. sērijas aifoniem, kuru darbība jauninot programmatūru tiks pārtraukta uz diezgan ilgu laiku, vai pavisam.
Par Latvijā ražotajiem mobilajiem tālruņiem.
Ir bijuši gadījumi, ka cilvēki runā, ka viņus interesē iegādāties, vai, ka viņi patiešām iegādājušies Rīgā ražotos mobilos telefonus. Interesanti, kur gan tie ražoti un kāda to kvalitāte? Vai tie ražoti VEF rūpnīcā uz padomju tehnoloģiskajām līnijām, izmantojot padomju detaļu bāzi, vai tie izcirsti Rīgas vagonu rūpnīcā uz laktas ar veseri, vai arī provincē – rūpnīcā RAF, analoģiskos apstākļos, vai ALFĀ vai Radiotehnikā? Latvijā tie, protams, ražoti nav, bet var gadīties, ka kaut kāds sakars ar pieminētajām vietām tiešām ir 🙂
Samsung S4 beidzot darbojas acu sensors.
Vecajiem Galaxy S tipa tālruņiem pastāv iespēja aktivizēt acu režīmu, vienīgais efekts, kas stājās spēkā ir actiņas parādīšanās un periodiska iemirgošanās augšējā rīku joslā. Taču galaxy S4 novērota opcijas funkcionalitāte, proti, lasot tekstu arvien zemāk, nolaižas acu āboli, kā rezultātā lasāmais teksts parullējas uz augšu un nav nepieciešams lieki skarties pie lieliski plīstošā skārienjūtīgā ekrāna 🙂
Par ūdens un triecienu izturīgajiem tālruņiem.
Skatamies pa TV, internetā video rullīšus par neiznīcināmajiem mobilajiem, alkstam pēc tieši tādas ierīces, kas pārdzīvos jebkuru mūsu ikdienas dzīves likstu, spožām acīm dodamies uz veikalu un pērkam nost, jo video redzētie sitieni ar āmuru pa displeju un akvalangista iegremdēšanās noteiktā dziļumā ar rokās turētu, neaizsargātu telefonu ir mūs pārliecinājuši par super drošību minētajos virzienos. Toties servisa ikdiena, pēc fakta, pierāda pretējo. Sasisti skārienjūtīgie stikli, displeji, glābjama vai neglābjama korozija uz pamatplates ir ne tikai jauniešu eksperimentu rezultāts, bet arī reālu negadījumu sekas. Pie kam, atsevišķi ražotāji neparedz šo “visnotaļ drošo” tālruņu remontu servisa centros, nav iespējams pasūtīt ne korpusa, ne elektroniskās daļas, garantijas ietvaros tālrunis tiek nosūtīts remontam uz rūpnīcu, negarantijas/pēcgarantijas remonti netiek paredzēti, kā tādi. Tāpēc šo tālruņu lietotājus aicinam pieņemt, ka ierīce ir tikai mitruma, putekļu un netīrumu droša, bet nav paredzēta spēcīgiem triecieniem, kā arī iegremdēšanai šķidrumos. Vēl viens nedaudz negatīvs moments – lielākajai daļai viedtālruņu, iespējams atsevišķi iegādāties, tā saucamo, bamperi – gumijas rāmīti, kas nosedz tālruņa korpusu pa perimetru un kritiena gadījumā amortizē sitienu, “drošajiem” tālruņiem, protams, tādus neražo.
Atklājam populārāko virszemes digitālās televīzijas dekoderu remontu – Digo, Flexbox, arī pārējo brendu dekoderu remonts iespēju robežās.
Pilnīga patiesība par mazcenas mobilajiem.
Valda mīts, ka mazcenas mobilie telefoni ir telefoni ar rūpnīcas defektiem, telefoni, kas paredzēti nelielam kalpošanas laikam, telefoni, kas radīti lai mūsu mierīgo tautu atbrīvotu no sūri – grūti uzkrātajiem naudas līdzekļiem. Šādi domā liela daļa mazcenas mobilo tālruņu īpašnieku, brīdī, kad mobilais draudziņš nonācis bēdās un neklausa vairs saimnieka gribai. Tas, kādā statusā nonāks katrs konkrētais mobilais, nav atkarīgs no ražotāja ambīcijām, jo ražotājam, kā likums, pienākas uzturēt sava brenda reputāciju līmenī. Biežās tehniskās problēmas ievieš lietotājs pats, sakarā ar vienkāršu psiholoģisko momentu: ja reiz tālrunis ir nopirkts par “smiekla naudu”, (tas nekas, ka tālruņa vērtību nosaka pēc pirmās iemaksas, neņemot vērā ikmēneša nomaksas maksājumus un kopējo summu) tad pret to var attiekties ar paviršību – mētāt, atstāt mitrumā, netīrumos. No tā cieš kā korpusa daļas, padarot tālruni vizuāli nepievilcīgu, tā arī elektroniskā daļa, kas atsaka lietotājam sadarboties vai nu kādas konkrētas funkcijas pildīšanā, vai piesaka bezkompromisa kara stāvokli neieslēdzoties. Tas pats modelis nopirkts par pilnu cenu uzreiz tiek saudzēts un mīlēts un uzticīgi kalpo gadiem ilgi.
Uzmanieties no Samsung Galaxy S3, S4 un Note viltojumiem.
Latvijā parādījušās apgrozībā šīs ierīces. Ārēji 1:1, softiski vizuāli 1:1, primārā atšķirība nav latviešu valodas un uz kādas no skrūvēm ir garantijas uzlīme – plombe. Darbojas android markets, samsung store, g-konti, tikai diemžēl ir problēmas ar zonu, kas raksturīgi visiem ķīniešu telefoniem un citi individuāli gļuki. Te bija runa par vizuālām 1:1 kopijām. Tāpat pastāv arī varianti ar 2 sim kartēm, pēc tā arī viegli atpazīt ĶTR izstrādājumus. Cik dzirdēts no upuriem, šīs ierīces tiek tirgotas, kā amerikāņu versijas, bet diemžēl tās ir ķīniešu versijas, kam nav nekā kopīga ar oriģinālajām izsrādēm. Esiet modri un nepaķerieties uz “gadsimta darījumiem”, jo parasti cena ir salda kā medus. 🙂
24.08.2013. Apgreidojam servisa pakalpojumus, tagad arī Canon, Samsung, Sony digitālo fotoaparātu remonts. Citu brendu foto-video tehnikas serviss iespēju robežās.
HTC mobilajiem tālruņiem uz andriod bāzes (4+) novērota jauna opcija – bērnu režīms. Nospiežot ieslēgšanas pogu, iespējams ievadīt tālruni bērnu režīmā, kas pieļauj iespēju spaidīt visu un visur, izejot no šī režīma nav samaitāti tālruņa uzstādījumi, nav izdzēsti dati, nav veikti neskaitāmi zvani nopietniem cilvēkiem, nav veikti paaugstinātas maksas zvani un lejuplādēta kaitīgā programmatūra. Tomēr der atcerēties, ka bērns ar tālruni ir jāpieskata, jo šis režīms neapdrošina pret sasistu displeja moduli (kas nereti maksā virs 100 Ls), pret iebāšanu mutē (attiecīgi rada īpaši agresīvus korozijas bojājumus), kā arī rotaļām ar mīļoto mājdzīvnieku, radot paaaugstinātu bīstamību jebkuram tālruņa mezglam, kuram pieskāries plēsēja sakodiens.